Menü
Sepet

Bakliyat

Maksul Gıda Barbunya Lezzeti vazgeçilmez protein ve lif çeriği çok yüksek olan güçlü bir besleyicidir. Özelliklerini uzun süreli bir şekilde muhafaza edebildiği içn uzun zaman diliminde kullanılması mümkün olan Barbunyanın, hazmı kolaylaştırma, kalbi koruma, diyet vb faydalarının sıralanması mümkünd..
19,90TL
Vergiler Hariç:18,43TL
Maksul Gıda Aşurelik Buğday Ülkemizin yerli üretimlerinden, öğütülmesiyle tüm bulgurların ve un çeşitlerimizin ham maddesi olan buğdayınız. Aşure vb birçok yiyeceğinde katığı olan kendi başına da vazgeçilmez bir şifa kaynağıdır. Öğütülmesiyle ekmeklik ve çeşitli un formları elde edilebilmektedir. Gü..
6,90TL
Vergiler Hariç:6,39TL
Maksul Gıda Bulgur Köftelik Buğdayın kırımı ile eldesi sağlanan Pilavlık, köftelik, köftelik esmer ve çiğ köftelik çeşitleri Maksul ile mutfaklarınızda ! Sert durum buğdaydan yapılan genel olarak Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin'de üretilen buğdaylarımız tercih edilmektedir. Ülkemizde fazla oranl..
6,90TL
Vergiler Hariç:6,39TL
Maksul Gıda Bulgur Köftelik Esmer Buğdayın kırımı ile eldesi sağlanan Pilavlık, köftelik, köftelik esmer ve çiğ köftelik çeşitleri Maksul ile mutfaklarınızda ! Sert durum buğdaydan yapılan genel olarak Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin'de üretilen buğdaylarımız tercih edilmektedir. Ülkemizde fazla..
6,90TL
Vergiler Hariç:6,39TL
Maksul Gıda Bulgur Orta Kırım Buğdayın kırımı ile eldesi sağlanan Pilavlık, köftelik, köftelik esmer ve çiğ köftelik çeşitleri Maksul ile mutfaklarınızda ! Sert durum buğdaydan yapılan genel olarak Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin'de üretilen buğdaylarımız tercih edilmektedir. Ülkemizde fazla ora..
6,90TL
Vergiler Hariç:6,39TL
Maksul Gıda Bulgur Pilavlık Buğdayın kırımı ile eldesi sağlanan Pilavlık, köftelik, köftelik esmer ve çiğ köftelik çeşitleri Maksul ile mutfaklarınızda ! Sert durum buğdaydan yapılan genel olarak Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin'de üretilen buğdaylarımız tercih edilmektedir. Ülkemizde fazla oranl..
6,90TL
Vergiler Hariç:6,39TL
Maksul Gıda Bulgur Seferkitel Buğdayın kırımı ile eldesi sağlanan Pilavlık, köftelik, köftelik esmer ve çiğ köftelik çeşitleri Maksul ile mutfaklarınızda ! Sert durum buğdaydan yapılan genel olarak Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin'de üretilen buğdaylarımız tercih edilmektedir. Ülkemizde fazla ora..
6,90TL
Vergiler Hariç:6,39TL
Maksul Gıda Bulgur Şehriyeli Buğdayın kırımı ile eldesi sağlanan Pilavlık, köftelik, köftelik esmer ve çiğ köftelik çeşitleri Maksul ile mutfaklarınızda ! Sert durum buğdaydan yapılan genel olarak Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin'de üretilen buğdaylarımız tercih edilmektedir. Yemek yapımına daha ..
6,90TL
Vergiler Hariç:6,39TL
Maksul Gıda Fasülye Maş Birbirinden lezzetli ve besleyici yemeklerini pişirebileceğiniz geçmşten sure gelen Hindiistan mutfağının vazgeçilmez lezzeti Maş Fasulye Maksul ile mutfaınızda ! Damak zevkine göre çeşitli formlarda yemekleri hazırlanabilen lezzeti vazgeçilmez kuru bakliyat çeşitlerimizdendi..
14,90TL
Vergiler Hariç:13,80TL
Maksul Gıda Fasulye Şeker Birbirinden lezzetli ve besleyici yemeklerini pişirebileceğiniz Şeker Fasulyeniz Maksul ile mutfaınızda ! Damak zevkine göre çeşitli formlarda yemekleri hazırlanabilen lezzeti vazgeçilmez kuru bakliyat çeşitlerimizdendir. Bitkisel protein, lif içeriği ile uzun süre tokluk h..
18,50TL
Vergiler Hariç:17,13TL
Maksul Gıda Fasülye Sıra Birbirinden lezzetli ve besleyici yemeklerini pişirebileceğiniz Fasulye çeşitleri Maksul ile mutfaınızda ! Damak zevkine göre çeşitli formlarda yemekleri hazırlanabilen lezzeti vazgeçilmez kuru bakliyat çeşitlerimizdendir. Bitkisel protein, lif içeriği ile uzun süre tokluk h..
14,90TL
Vergiler Hariç:13,80TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)