Menü
Sepet

Sıkça Sorulan Sorular

 • Maksul Gıda ne zaman kuruldu ve hitabı nedir? 

Maksul Gıda, Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her geçen gün gıdaya olan arz ve talepler doğrultusunda 2017 yılında dünyanın harikası, Türkiye'nin nefesi olan İstanbul’da gıda perakende sektörüne adım atmıştır. Türkiye'nin her şehir, kasaba, mezra ve mahallesine hatta her sokağına sektörün dinamikliğiyle; perakende gıda ulaştırmayı yeğleyerek dev bir dünya markası olma yolunda adım atmıştır. 


 • Maksul Gıda Türk firması mıdır? 

Maksul Gıda, perakende gıda sektörünün dinamik temelleri üzerinde, standartlar doğrultusunda, gerçekçi çizgisiyle her kesime organik gıdaların en alt uygun fiyatlarıyla ulaştırmayı hedefleyen yüzey gerçeğiyle bir Türkiye firmasıdır. 


 • Maksul Gıda ürünleri hijyenik hazırlayabiliyor mu?  

Gıda ve sağlık standartları doğrultusunda uzman ekiplerimizle yerinde üretimlerimizin hijyen ve kalite uygunluğuna istinaden ve hazırda alınan tüm ürün kategorilerimiz Türkiye gıda kodeksinin tüm standartlarına uygunluğu tabii bir şekilde geniş zeminde her tüketicilerimizin hizmetindeyiz.  


 • Maksul Gıda ucuz mu? 

Maksul Gıda , üreticiden tüketiciye; bahçeden sofraya gıdaların ulaştırılmasında aradaki pahalılık yükleyen komisyon kalemleri elemine ederek, tüm organik gıda ürünleri çeşit zenginlikleriyle uygun fiyatlara ulaştırdığı gibi geleceğinin en büyük vizyon hedeflerindendir. 


 • Maksul Gıda siparişlerini nasıl alabilmektedir? 

Maksul Gıda olarak bulunduğumuz her alandaki şubemize bizatihi alış verişinizi yapabildiğiniz gibi e-ticaret sayfamızı da ziyaret ederek de dilediğiniz siparişinizi verebilirsiniz. 


 

 • Maksul Gıda ödeme detayları hakkında bilgi? 

E –ticaret sayfamız yoluyla yapmak istediğiniz alışverişlerinize istinaden havale yapabilir; bank kart, kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme seçenekleriyle de ödeme kolaylığı sağlamaktadır.


 

 • Maksul Gıda İde süreci hakkında bilgi? 

Maksul Gıda, kendi aracılığıyla alınan gıda ürünleri için istenilen ve kabul edilen standartların dışında kabulü uygun olmayan ürünlerine esneklikle belirtilen sürelerde iade ve geri gönderim süreçlerine tabii tutmaktadır. 


 • Maksul Gıda ürünleri yerli midir 

Maksul Gıda hedef ve vizyonuyla birinci önceliği bahçeden sofraya esneklik çizgisiyle yerli yetiştirilen her gıda ürünümüzü titiz ve ivedilikle tüm aşamalarını takiben organik ve hijyenik bir biçimde tüketicilerine ulaştırmaktır. İkinci girişimiyle gıda ve sağlık onaylarıyla alınan ve Türkiye gıda kodeksi onaylı ürünlerin hijyen ve kalite takiplerinin üst düzey iz sürümüyle müşterilerin beğeni ve tüketimlerine arz etmektir. Asıl hedefi  ‘yerli üretim ve yerli tüketimdir.’ 


 • Maksul Gıda  ürünlerini ithal mi alıyor? 

Maksul Gıda , hiçbir gıda ürününü direkt ithal almamaktadır. İthal alınabilecek ürünler tamamen Türkiye Gıda Tarım ve Orman Bakanlığının denetim ve onaylarıyla iç piyasamıza arz edilen organik, hijyenik ve kaliteli gıda ürünlerimizi tüketicilerimizin beğenilerine arz edebilmektedir. 


 • Maksul Gıda nerede? 

Maksul gıda, gerçek ve dinamikliğiyle kurulduğu adreslerdeki şubelerinin yanı sıra E–ticaret dinamikliğiyle artık Türkiye’nin her ücra köşesinde 


            Maksul Gıda ürün kategorileri nelerdir ? 

Maksul gıda kuruyemiş, baharat, bakliyat, şekerleme gıda ürün kategorilerinin yanında gofret, kurabiye, mantı gibi unlu mamulleri; kola, çay, kahve çeşitleri ve şifalı bitkiler gibi geniş yelpazede tüketicilerine sınır tanımaz hizmetleri ulaştırabilmektedir. 


 • Maksul gıda neden e-ticarete gereksinim duymuştur? 

Birinci ve en öncelikli önceliğimiz doğal ve organik her gıda ürünümüzü tüm müşterilerimize daha hızlı, güven ve ivedilikle ulaştırabilmektir. Yeni çağın sanal yaygınlaşmasıyla uzak tüm mesafeleri elemine ederek; oluşan arz ve talebi uygun ve güvenilir bir şekilde karşılayabilmektir.